Reakcia na: papuca #53360:
moj dojem z tohto weekendu ked som parkrat prazske metro vyuzil bol taky, ze tie stare supravy mali lepsi rozbeh nez tie novsie... (aj ked mozno to bolo dane stastim na ludi za riadenim tej-ktorej supravy
)
)
SZKV
A ta reklama na roční jízdenky je z jediného důvodu- u nás je zvykem, že se těsně před koncem roku tvoří sáhodlouhé fronty (jízdenka je to oblíbená a českým zvykem je chodit všude na poslední chvíli). Dělá se to tak každoročně, akorát mám o účinnosti této reklamní kampaně určité pochybnosti. Ale vlastně proč ne- tisk těch letáčků drahý není a žádné další náklady tam nevznikají...