#53104 d3k0: "Parkovisko v obytnej stvrti na Bayern-Gasse. Ak prave netuzim vyuzit bus 4A (...)"
- 4A mi ide v int. 10min od Montagu do Sontagu, je na rozdiel od BA nízkopodlažná, a väčšinou aj skutočne príde, môžem z nej prestúpiť v luxusnom prestupnom termináli, tak prečo by som ju nevyužil a šlapal 10 min.? ?
________________
Chválim novýkatalóg vozidiel ?
________________
#53149 Beus: "IAD je ako burina, a jednoducho rastie a podporuje sa sama, az kym nezaplni posledne volne miesto, ci na cestach, ci na miestach mimo nich, kde postava,..." ? ? ? ? ?
- 4A mi ide v int. 10min od Montagu do Sontagu, je na rozdiel od BA nízkopodlažná, a väčšinou aj skutočne príde, môžem z nej prestúpiť v luxusnom prestupnom termináli, tak prečo by som ju nevyužil a šlapal 10 min.? ?
________________
Chválim novýkatalóg vozidiel ?
________________
#53149 Beus: "IAD je ako burina, a jednoducho rastie a podporuje sa sama, az kym nezaplni posledne volne miesto, ci na cestach, ci na miestach mimo nich, kde postava,..." ? ? ? ? ?
fobust
Nič, kašlem na Vás všetkých, ozvete sa iba vtedy, keď niečo potrebujete, ale keď sa ide na kofolu, tak serete na mňa. Ja takých kamarátov nepotrebujem. A skončil som aj spoluprácu s imhd.sk. Ja nemám za potreby počúvať neustále d3 že toto sprav, hento sprav, tamto si sľúbil. "Lúčim" sa v dobrom, majte sa pekne, serem na Vás. Však Vy ma aj tak nepotrebujete. ? A už nemám depresie, viem čím boli spôsobené. Aj tak bola práca na nákresoch zjavne zbytočná, lebo NIKTO tu v diskusii nespomenul ani pol slova, takže pre koho to bolo robené? Pre psa? Asi. ?