Reakcia na: E499.3056 #53137:
A v čom je L 13 lepšia od L 1 v pôvodnej trase?
Esteze som bol dnes len v skole a doma, a cestoval som uz od PKO elektrickou trakciou
Ale este stale to nesplna moje predstavy optimalneho dopravneho kolapsu, pri ktorom by sa niekto kompetentny aj racil zobudit a rozhybat
A navyse, musi to byt denne aspon ten mesiac v kuse, inak to na skoru zmenu pristupu nevidim ?
galiyosha
Re #53137 E499.3056: A vieš mi povedať jediný rozumný dôvod, prečo by mala d-13 premávať, keď sa obnoví v pôvodnej trase d-1?! (Odpoviem si sám: Nevieš.)