Reakcia na: AAA #52944:
Mne sa zdá, že viac vozokm by bolo práve pri tom prvom variante.
Co bohuzial nie vzdy je zachovane, a preto si obcas mal moznost vidiet to, co si videl. A nikde som nepopieral, ze si to videl. Rozumieme si?
Sommelier
97 sa smochce do Petrzalky po Kovovej ?
86 na Tomasikovej na kr. s Prievozskou v oboch smeroch
3 vozy na Zochovej
a 50/70/89 na dostojevskeho rade 2 x