Do Dispečerského fóra dnes akosi nik neprispieva. Len ja som tam napísal jeden príspevok svojim obsahom vhodný aj do Diskusného fóra, no nechcem ho tu duplikovať.
Píšem tam (aj sa niečo pýtam) ohľadne dnešnej X82-ky, ako aj ohľadne zastávky "Aupark" na Panónskej ceste.
Píšem tam (aj sa niečo pýtam) ohľadne dnešnej X82-ky, ako aj ohľadne zastávky "Aupark" na Panónskej ceste.
, a to asi 16 vozov. Podľa tých istých výpočtov je u kĺbakov nedostatok 26 vozov. Aj keď realita premávky vyzerá občas kapánek ináč.
SZKV
Na druhou stranu bych ale možná trochu polemizoval s tou bezvýhradní preferencí kloubáků. Samozřejmě jsou nutné, Petržalka se bez jejich velkého množství ještě pár let neobejde, ale na druhou stranu standardní Karosy se vám taky asi brzo odporoučí na věčnost- a i klasické 12m autobusy jsou v Bratislavě více než nutné! Já bych viděl jako optimum poměr 50:50, ale nechci se hádat. A taky by mi nevadily 15m busy, ovšem muselo by se s nimi vhodně naložit- nikoliv jako náhrada kloubáků ale na linky s klasickými vozy (občas i ty Karosy praskají ve švech- napadají mě třeba 91/191 do Čunova a Rusovců). Čo ty na to?