Reakcia na: S499.1023 #51422:
Tak jednak by to bylo pouze pro jeden směr a v krátkém úseku a druhak když se uvažuje o Bratislavě, je nutno se držet hodně při zemi. Ne že by navrhované řešení bylo optimální, ale nějak se mi nezdá, že by ve městě, kde nejsou peníze ani na základní obnovu autobusů (takovou exotiku máme v EU skutečně málokde- i v Pobaltí by se divili!!) se najednou našly prostředky a politická vůle na bezodkladnou výstavbu metra/VAL metra/rychlodráhy s novým mostem.A nemyslím si, že jsem mimo s pocitem, že obsluha největšího sídliště ve střední Evropě pouze milióny autobusů je neudržitelná (ať už bude linkové vedení jakékoliv) a silně připomíná rozvojový svět!
, urcite sa Ti to podari ?
?
), ale niekedy určite príde 7957+58. Tak potom keby si robil na stálo, veľmi bysi poslúchal a vtíral + pár fliaš na správne miesta - a môžeš ju dostať pridelenú. ☺
Mike
A Petržalka? Ak vynecháme priamu linku 93, majú možnosti 95 +1 - z uvedených má linka 1 celodenný interval 12 minút, a na rozdiel od kĺbového plyňáku má 2xT3 zaručene dostatočnú kapacitu. Alebo 68 + na hrane 201. Všetko husté intervaly. Do tej 201 sa na Záhradníckej zvyčajne dá nastúpiť aj s batožinou, až taká preplnná nechodí..
Aj do linky 61 by som sa dostal, keby chodila každých 12 min. v sedle, ako 68, alebo každých 8, 57 min., ako linka 201.
Nakoniec som išiel linkou 204, ktorá sa od Trnka ale tiež kvalitne zaplnila, no a od SAV aj s batožinou peši. Ale s tým nemám problém, takisto, ako by nemali mať problém väčšina Petržalčanov v strednom veku prejsť od SAV z liniek 83/84.
Iná vec je, že je to ideálne od Sokolskej, ale tam je to zakázané.
Takže zhrnutie a záver: radšej si pri ceste na hl. st. s batožinami prestúpim - ako mať priame spojenie - linku, do ktorej sa ale nedostanem. ?