Reakcia na: KLF #51404:
Takže kompetentný, ktorí to maju nastavovať sa buď ešte nezaškolily alebo to jednoducho nevedia doinštalovať. Ak to bude takto ďalej trápne zdržiavať, môžu si tie návestidla rovno zbaliť a strčiť do ....
?
?
), ale niekedy určite príde 7957+58. Tak potom keby si robil na stálo, veľmi bysi poslúchal a vtíral + pár fliaš na správne miesta - a môžeš ju dostať pridelenú. ☺
Aby som tam postaval este aj v noci, ked siroko-daleko nejde ziadne auto...
No posrali to tam, ale tak my s tym nenarobime absolut nic. Zial.
marko
A preco sa L1 z Dubravky nepocita? Mne by (po postaveni eliny do Petrzky) prave ta jedna linka stacila. A mohli by sa potom zrusit 83/84/93 (resp. upravit).