Reakcia na: KLF #51404:
Takže kompetentný, ktorí to maju nastavovať sa buď ešte nezaškolily alebo to jednoducho nevedia doinštalovať. Ak to bude takto ďalej trápne zdržiavať, môžu si tie návestidla rovno zbaliť a strčiť do ....
?
?
), ale niekedy určite príde 7957+58. Tak potom keby si robil na stálo, veľmi bysi poslúchal a vtíral + pár fliaš na správne miesta - a môžeš ju dostať pridelenú. ☺
Aby som tam postaval este aj v noci, ked siroko-daleko nejde ziadne auto...
No posrali to tam, ale tak my s tym nenarobime absolut nic. Zial.
SZKV
Jen se bojím, že na Slovensku jsme s takovými informacemi úplně mimo. Musím přiznat, že při čtení názorů toho žilinského pána riaditela se v duchu omlouvám svému domovskému DP, na kterém mi právě ta nutnost kupovat "tramvajenku" u okénka ve frontě dost vadí. A pokud jde o Bratislavu- momentálně je asi nejdůležitější, aby se jim MHD nerozpadla úplně a nějak jim to jezdilo. Na kupování jízdenek pomocí SMS bude čas, až jejich rezavé Ikarusy konečně vstoupí na nebesa!