Reakcia na: Red-Hawko #50997:
Táto mnohokrát internet obehnuvšia fotka nejako nejde s tým komentáorm dohormady, nakoľko sa na nej jedná o zrušenú železničnú vlečku do Ferony na ulici Jankovcovej v Prahe, asi tak 200 m od miesta, na ktorom teraz píšem tento príspevok...

Nehovoril som nic na nikoho adresu, bolo to uplne vseobecne, adresovane casti substratu, ktora sa "nevie" z Lucanky dostat na Zochovu. A take podobne navrhy zmien tu boli od viacerrych, cize ani toto sa nevztahovalo na konkretnu osobu. Ale ako sa vravi - trafena hus zagagala ?
NN
inak by nebolo od veci aktualizovat statisticke udaje o vozokm, prepravenych cestujucich a pod. na strankach imhd.sk, to je taky problem to prepisat z rocenky DPB ktore je k downloadu na jeho strankach? keby som mal opravnenie uz to tam davno nahadzem nech tam nie su 2 roky stare udaje AFAIR co som sa pozeral pred casom