Reakcia na: marko #50285:
Hehe, zásah do čierneho!
98 je vynikajuci autobus a taktiez vyuzivany a prekvapivo aj cez vikendy v neskorsich vecernych hodinach. 50-ka by mala byt kratka, dlha 50 je zbytocny luxus.
hoppusmark
To nie je "zbytočný luxus", to je niečo čo bolo NUTNÉ kapacitne posilniť... ?
#50284 Luk: existuje aj také že DANE a z toho by sa mali kupovať klobásky, alebo je to inak??? ?