Reply on: NN #50295:
Bavíme sa o tom istom? Nástupná hrana nie je výška podlahy, ale výška najspodnejšieho schodíku od asfaltu. Jednu z najnižších nástupných hrán má napr. TAMBUS. To čo ty hovoríš je výška podlahy. Ik280 ju má vyššie, takže sa tam ide po schodoch. ...aha, teraz pozerám, že som si aj ja pomýlil nástupnú hranu s výškou podlahy, sorry
hoppusmark
To nie je "zbytočný luxus", to je niečo čo bolo NUTNÉ kapacitne posilniť... ?
#50284 Luk: existuje aj také že DANE a z toho by sa mali kupovať klobásky, alebo je to inak??? ?