Reakcia na: slovanista21 #47639:
Nezachovali prakticky nikde. Bratislava nedisponuje nejakými odbočkami a spojkami, ktoré by sa nepoužívali. Skôr sú to výnimky. Zaujímavé sú ale zbytky Pressburgerbahnu. Občas sa objavujú, keď sú na Viedenskej ceste výtlky
A cez vikend si to tiez radsej prepocitaj a nepis sem bludy.
Svet je maly ?
slovanista21
chodil som brigadovat na albatros parny rusen samozrejme zadara
a dnes som pisal o brigade asi 10ludom z dpb mozno nieco bude ?