Reakcia na: tomas1 #46597:
ano, ano, suhlasim. LENZE problem je v tm, ze ti pani, co rozhoduju aj o MHD jazdia IAD. bum... to by snad este bolo OK, ved to by nevadilo, asi molktori riaditel nejakej dopravne spolocnosti jazdi mhd alebo tak. ALE, mali by mat ason snahu pochopit potreby cestujucej verejnosti a slusne s nou komunikovat. potom by aj hladali peniaze.
fobust
Clovece, nechod tu s argumentaciu typu "podľa mňa príliš drahého a príliš málo riešiaceho projektu". Pises nekonecne hluposti, len miesto toho aby si si dal povedat sa ides este aj hadat. Nie som prvy co ti to pise.