No a v neposlednom rade si tiez mesto urci, ako casto a kedy maju elektricky premavat. U vlaku by bolo mesto zavisle od zeleznic a v konecnom dosledku by to bolo asi prospesnejsie pre kraj ako pre Bratislavcanov.
V každom prípade najlepšie by bolo, keby boli postavené oba varianty. Donovaly sú v zime väčšne ucpaté a išiel si už niekedy ne trase Martin - Žilina?

Bon-Cu
A okrem toho, volby uz nie su tak daleko, a kazdy sa chce prezentovat svojou pracou, teda mesto, kraj a zeleznice