Reakcia na: Peon #46021:
Vzhladom na to, ako tam pokracuju prace, tomu vobec neverim 
inTony: Da sa urobit aj mierumilovnejsie riesenie
Uvidime, kolko autobusov sa dovtedy rozpadne - potom sa uvidi

Uvidime, kolko autobusov sa dovtedy rozpadne - potom sa uvidi
yale
Problém samozrejme je aj v tom, že neexistuje viditeľná protihodnota, ak sa pomenia linky pri otvorení linky metra, každý vidí výhodu. Ťažko však stavať linky s nosným systémom bez existencie samotného nosného systému. Ak by sa aspoň pre najdôležitejšie nosné linky z Petržalky nakúpili nové autobusy, ľudia by videli aspoň nejaké okamžité zlepšenie.
Obávam sa, že celý projekt električky do Petržalky (nehovoriac už o výstavbe REÁLNEHO nosného systému) je iba chiméra, ak sa všetci schovávajú už pri takomto jednoduchom kroku ako riešili dnes, potom je dosť možné že nový projekt opäť zhavaruje pri najbližšom probléme, resp. dopracuje sa do trvalého provizória ktoré nič nevyrieši, iba minie čas a peniaze.