Je normálne, ked človek musel dnes čakat na linku č.1 na stanici Obchodná smer Hl. stanica ? Presne od 15:24 do 15:38. Som sa dočital, že po tej zmene by to mohlo byt so spojením na Hl. stanicu ešte horšie. Je to normálne 14 min, defakto v prepravnej špičke v centre mesta ?
Valec
Dokonca sa už zavádzajú aj zastávky na znamenie podľa návrhu, tomu hovorím rýchlosť. Len škoda, že sa nepodarí zaviesť nové linkové vedenie ešte pred prázdninami, aby si ľudia pomaly zvykli. ?
Re #45490 d3k0: Útlm Viedenskej v úseku cez Sad J. Kráľa schvaľujem, aspoň sa posilní charakter parku. Len dúfam, že to bude útlm pre dopravu všeobecne (taký cyklochodník v celej šírke hrádze), nielen pre MHD. ?