Reakcia na: NNDRO #43482:
Hej, no ja som vcera isel asi 30km/h a myslel som, ze ludi rozhadzem ako hnoj
takze ZDAR vodicom MHD a vela stastnych kilometrov....
Proste pochop, ze stojim a 4 ludia sa ma (su spolu!) spytaju 4 tie iste otazky.
To je na uterak... 
fobust
Ja som sa neurazil, iba som s pobavil, ved nevidel si ? ? Haha... Ja viem, ked citas text, tak tazko tipnes spravnu intonaciu. ? Babu si hladam, ale pomaly... ? Mam cas...