Reakcia na: Dynamax #42199:
V Bratislave električky milovať môžeš, horšie by to bolo s autobusmi, pretože ešte nemajú 15 rokov...
Pri trolejbusoch sa nájdu aj staršie aj mladšie.
Pri trolejbusoch sa nájdu aj staršie aj mladšie.
Majo
1 Dubravka - Spitalska - Odborarske nam. - Vazovova a spat
2 Zlate piesky - Vazovova a spat
3 Raca - Vazovova a spat
5 Raca - Vazovova - Spitalska - Nam. SNP - Kapucinska - Dubravka a spat
6 ZST Nove Mesto - Spitalska - Nam. L. Stura - Safarikovo nam. - Spitalska - ZST Nove Mesto
7 ZST Vinohrady - Vazovova - Spitalska - Nam. SNP - tunel - nabrezie - Mostova - Jesenskeho - Spitalska - Vazovova - ZST Vinohrady
8 Ruzinov - Vazovova a spat
9 Ruzinov - Spitalska - Nam. SNP - tunel - Karlova Ves a spat
11 Raca - Vazovova - Spitalska - Nam. L. Stura - Safarikovo nam. - Spitalska - Vazovova - Raca
17 ZST Vinohrady - Vazovova - Spitalska - Nam. SNP - tunel - Karlova Ves a spat.
Nahradna autobusova linka - X13 Hlavna stanica - Vazovova a spat.
Co na to hovorite ?