Tambus vs. Karosa > Štatistiky vravia o tom, že 99 zo sto ľudí vypadlo z Karosy a nie z Tambusu.
U takého veľkého skla, ako je na Tambuse sa to iste môže stať - u nás problém riešia v Ikarusoch 4xx tým, že zdvojujú priečky na držanie.
All > Je to také, aké to je, ale smola - myslím však, že toto nie je stránka o politike, ale stránka o doprave a tak prosím všetky sťažnosti na aktuálnu situáciu adresovať napr. na stránku hzds.sk
U takého veľkého skla, ako je na Tambuse sa to iste môže stať - u nás problém riešia v Ikarusoch 4xx tým, že zdvojujú priečky na držanie.
All > Je to také, aké to je, ale smola - myslím však, že toto nie je stránka o politike, ale stránka o doprave a tak prosím všetky sťažnosti na aktuálnu situáciu adresovať napr. na stránku hzds.sk

Cookies
DP: To v akom stave je mhd v hlavnom meste SR je určite čiastočne aj vina politikov a zákonov, ktoré určujú ako sa majú rozdelovať dane z príjmov obyvateľstva a firiem. Toto rozdelovanie je dosť nespravodlivé. Ale žial boja sa to zmeniť, lebo Bratislava produkuje 40% HDP Slovenskej republiky čo znamená, že keby jej to ostalo na rozvoj nerozprávali by ste sa tu ako sa rozpadávajú české karosy ale skôr o tom prečo už neotvorili 4 linku metra, ktorá je síce zbytočná, ale my na to máme. Čo to znamená? To znamená, že to čo sa tu vyprodukuje zhltne ostatok Slovenka a nám tu na rozvoj mesta nič neostane, lebo máme také blbé zákony.