Vcerajsia kalamita: videl som ist 7759+60 s polovysunutym zberac na zadnom vozni do vozovne. (myslim 6ka)
Trolejbusy chodili sposobom: pol hodinu nic, potom dve naraz, potom o pat minut dalsia a zase pol hodinu nic..
Po meste behala historicka elektricka c. 38
Okolo pol piatej na kriznej a vajnorskej smerom do mesta stalo asi dvadsat elektriciek, ale dovodom bolo nestihnutie semaforu
DOVOD VCERAJSICH ZAPCH: V celom meste kazdu hodinu na pol hodinu vypli SEMAFORY, lebo prechadzali bavoraky s policajtami !!! TO NA MARKIZE NEPOVEDALI!!! Ved ked zasvietila zelena tak ziadna kalamita nebola uz!!
Trolejbusy chodili sposobom: pol hodinu nic, potom dve naraz, potom o pat minut dalsia a zase pol hodinu nic..
Po meste behala historicka elektricka c. 38
Okolo pol piatej na kriznej a vajnorskej smerom do mesta stalo asi dvadsat elektriciek, ale dovodom bolo nestihnutie semaforu

DOVOD VCERAJSICH ZAPCH: V celom meste kazdu hodinu na pol hodinu vypli SEMAFORY, lebo prechadzali bavoraky s policajtami !!! TO NA MARKIZE NEPOVEDALI!!! Ved ked zasvietila zelena tak ziadna kalamita nebola uz!!

Doktor
Uz som sa trochu ukludnil a to mi umoznuje reagovat na galeriu fotografii z Kosic kde okrem ineho figuruje fotka KT8D5 e.c. 500 s podtextom:
"e.c.500 s este povodnym (!) naterom" co je velmi zaujimavy fakt pretoze dnes som sa zhodou okolosti tou KT8D5 viezol a ma sivo-bielo-zeleno-modru farebnu schemu.Takisto oznacenie statnych farieb na KT8D5 za (citujem)"rychlodrazny nater"-je sila,pretoze tie elektricky si jazdia vselijako len nie do exVSZ po rychlodrahe.
Este ma napadlo-pokojne si zazalujte magistrat za zavadzanie verejnosti a zneuzivanie pravomoci vereneho cinitela a hodte k tomu nejaku omacku napr.korupciu