7955+7956 bola dnes na nejakej velmi Zvlastnej jazde so samymi deckami na Racianskej...
, ten moj sa ale dost odlisuje (uz aby som ho dokoncil!).
a to uz by sa NIKTO nestazoval ze ten siel skor alebo neskor, pretoze by to nikto nemohol ani len zbadat ;))
Vladimir
All imhd.sk: Velmi ste ma pobavili. Tak by som sa za vsetkych Kosicanov chcel spytat, kto vymyslel "rychlodrazny" nater KT8D5? Toto nie je ziaden rychlodrazny nater, nikdy nebol a ani nebude. Nema ziaden suvis s vypravou KT-cka na rychlodrahu alebo na mestsku linku.