Reakcia na: nndro #40869:
Pozri ja osobne nemám nič proti Madarom, len vidím ako tu všetky Ikarusy ohavne dopadnú...Skôr by som chcel vediet prečo sa dakomu páčia či nie, technické parametre pred národnostnými útokmiInak, ja som Slovák, nie aby ste si dačo mysleli ? ? ?

d3k0
Re #40850 Vševedko: A? Tvrdil som nieco ine? Len som sa divil, ze ak to bol pomocny motor, tak ze to jazdilo celu trasu.
Re #40831 galiyosha: Do tendra predsa mozu prihlasit voz aj s takou vyzbrojou, aj s onakou vyzbrojou. A vyhra ten, ktory bude uspesnejsi (ak ale vyhra Solaris).