Color:
Ak ma mestskadoprava v elektrickach reklamu, ich vec, avsak my take nievo urcite neplanujeme, kym to nebudeme mat odsuhlasene u DPB, a zatial nas to ani nenapadlo.
SORy nie su o nic rychlejsie, ako TAMBUSy, naopak, TAMBUSy su najvykonnejsie autobusy v Blave (Po Ikarusoch 280 a 283). Za to, ze tie dlhe Tambusy su nepohodlne a rachotia sa svet nezruti, avsak kratke Tambusy su idealne vozy.
S kupou novych elektriciek suhlasim aj ja, aj ked o tom zlom stave sa to neda povedat. Porovnaj si lubovolnu Karosu B732 a elektricku K2, ktora je 3x taka stara a uvidis jednoznacny vysledok. Navyse, horsie je to, ze Karosy nesplnaju ani zakladne kriteria bezpecnosti cestujucich, konkretne myslim dvere. Hadam jedina chyba nasich elektriciek je to, ze v lete trochu rachotia, ale pri momentalnej financnej situacii jednoducho nie su peniaze na vymenu tlmicov v podvozkoch.
TeBeCe:
O Tambusoch plne suhlasim, staci si vypocitat rychlost podla technickych udajov uvadzanych na stranke vyrobcu - Tambus totizto nema rychlostny limiter.
Cookies:
6617? To je vo hviezdach.....
Ak ma mestskadoprava v elektrickach reklamu, ich vec, avsak my take nievo urcite neplanujeme, kym to nebudeme mat odsuhlasene u DPB, a zatial nas to ani nenapadlo.
SORy nie su o nic rychlejsie, ako TAMBUSy, naopak, TAMBUSy su najvykonnejsie autobusy v Blave (Po Ikarusoch 280 a 283). Za to, ze tie dlhe Tambusy su nepohodlne a rachotia sa svet nezruti, avsak kratke Tambusy su idealne vozy.
S kupou novych elektriciek suhlasim aj ja, aj ked o tom zlom stave sa to neda povedat. Porovnaj si lubovolnu Karosu B732 a elektricku K2, ktora je 3x taka stara a uvidis jednoznacny vysledok. Navyse, horsie je to, ze Karosy nesplnaju ani zakladne kriteria bezpecnosti cestujucich, konkretne myslim dvere. Hadam jedina chyba nasich elektriciek je to, ze v lete trochu rachotia, ale pri momentalnej financnej situacii jednoducho nie su peniaze na vymenu tlmicov v podvozkoch.
TeBeCe:
O Tambusoch plne suhlasim, staci si vypocitat rychlost podla technickych udajov uvadzanych na stranke vyrobcu - Tambus totizto nema rychlostny limiter.
Cookies:
6617? To je vo hviezdach.....
Furt mu to skapavalo...
COLOR
Spectre co je LTM10.08? Zeby K2S???
D3kO fotky tej deviny T6A5 nebudu?
All este nikto nepovedal, ktory bus to horel na moste...
All 7106 mala vcera problemy s druhymi dverami
D3kO, Spectre Ak sa poveziete 7103, necitajte tie billboardy (www.mestskadoprava.sk ich tam ma kopu). Neplanujete nieco take? (Inak, mohli by byt aj lesie graficky zvladnute)
All co je sedlo? (sorry ale este neviem)
All tiez by som povedal ze radsej rekonstruovat alebo kupit nove eliny ako busy (nehovorim ze LEN eliny ale mnohe su na tom horsie ako busy...)
All Moj kamos tvrdi ze TamBusy su pomale a SORy rychle... kto mu to vyvrati v porovnani s Ikarusmi a inymi busmi?
All PRECO vyradili 7070???