odkaz pre DPB: laskavo neminajte peniaze na nove natery elektriciek ked sa o ne potom nemienite starat!! za par dni po natreti su takisto zasrane jak boli predtym...tak naco to je dobre ?!?!?!? aby ste mohli zvysovat cestovne???
Bon-Cu> nejak nechapem co si chcel povedat :))
Bon-Cu> nejak nechapem co si chcel povedat :))
Ale kludne by mohli zrusit aj to oficialne, ved je tam most
d3k0
1. Bol som ocareny, ked X14 ukazovala zastavky na celej trase, dokonca na konecnej "Konecna zastavka, prosim vystupne".
2. Tiez sa trochu zlepsilo informovanie cestujucich o zmenach v MHD.
3. Tie nove listky maju znamenat co? Preco tam stale nie je (na 30- a 60-minutovom), ze plati 45 resp. 90 minut cez vikend? No a ten design... No neviem neviem. Ale podla mna je zdrazovanie vzdy lepsie ako obmedzovanie dopravy, ktora sa uz viac ani obmedzit neda...