Emo:To som nepochopil,ten výkrik s tou klimatizáciou.ŽIADNE vozidlo MHD v Bratislave nemá klimatizáciu salónu,klimatizáciu pracoviska vodiča majú len Ik4xx,žehličky a rovnoplechy.Ale bez ohľadu na to,čo má a čo nemá klimatizáciu mi nie je jasné,prečo by to práve na a-78 cez víkend malo vadiť nejako ináč ako kedykoľvek na akejkoľvek inej linke?

)
galiyosha
Na margo novinky: Ja si myslim, ze ta buducnost vobec nie je jasnejsia, akurat poriadne zahmlievaju. Kazde stretnutie a kazda konferencia je o niecom inom a nieco ine sa aj na nej odsuhlasi. A integraciu nosneho systemu MHD s VRT si uz skutocne neviem predstavit... To akoze chcu tvrdit, ze vysokorychlostny koridor bude Dunaj krizovat po Starom moste svorne s elektrickami, resp nosnym systemom, a potom budu pouzivat tu istu kolajovu siet pod zemou? No tak to chcem veru vidiet... Pripada mi to cele tak odveci, ako tie nedavne vykriky do tmy ohladne budovania sirokorozchodnej trate z Kosic do Bratislavy...