Reakcia na: Andy #33725:
Ked uz sa u hovori o listkoch vo Viedni, na stranke Wienerlinien sa pise, ze pre cestujucich ktori cestuju kratku vzdialenost, mozu pouzit polovicny listok. Ale nie je definovane, na aku vzdialenost mozem pouzit polovicny a odkedy uz musim mat normalny. Vie to niekto?Ja posledne 2 roky pouzivam uz len polovicne, ale akosi som si zvykol pouzit ich aj ked idem napr. cez cele mesto. Je to tam dost nejednoznacne, pretoze neviem, ci jazdim nacierno alebo nie.
J
Re #33706 COLOR: Choď každý deň do Hyperbobmamega TESCA a prelistuj si tam Večerník. Budeš to mať zadarmo. Lebo rád by som stretol Bratislavčana čo kupuje denne večerník.
Re #33712 kritik: Vyvrátiť ti ho neviem, ale viem dve veci. Nástupom do vozidla prímaš podmienky určené prepravcom v prepravnom poriadku (v ktorom sú aj tarifné podmienky), ktorý je v súlade so zákonom. Ak nesúhlasíš s prepravnými podmienkami necestuj.
Ak sa ti nelúbi, že sa ti zapčítava čas čakania na spoj, je tu možnosť vrátiť sa k starému systému a budeš cvakať výdy nový lístok. To by bolo lepšie riešenie?