Reply on: COLOR #33722:
Ten listok je jednorazovy a plati na jednu cestu z miesta A do miesta B v ramci Kernzone, pricom mozes lubovolne prestupovat a menit prostriedky dopravy, no nemozes cestu prerusit, ani cestovat v protismere ci robit okruznu jazdu. Ak sa nemylim, tak je to zadefinovane.Co sa tyka kratkych listkov, to neviem ani ja. Kamos, co pracuje vo Viedni, mi hovoril, ze na cesty do 2 zastavok v metre sa daju pouzit tie. V elektrickach na vnutornych tabulkach som videl trasu vzdy rozdelenu na niekolko poli (po 3 - 5 zastavkach), pricom boli oznacene cislom a vedla bolo napisane "Kurzstrecken" -- nemoze to urcovat usek, na ktorom sa da pouzit polovicny listok?
J
Re #33706 COLOR: Choď každý deň do Hyperbobmamega TESCA a prelistuj si tam Večerník. Budeš to mať zadarmo. Lebo rád by som stretol Bratislavčana čo kupuje denne večerník.
Re #33712 kritik: Vyvrátiť ti ho neviem, ale viem dve veci. Nástupom do vozidla prímaš podmienky určené prepravcom v prepravnom poriadku (v ktorom sú aj tarifné podmienky), ktorý je v súlade so zákonom. Ak nesúhlasíš s prepravnými podmienkami necestuj.
Ak sa ti nelúbi, že sa ti zapčítava čas čakania na spoj, je tu možnosť vrátiť sa k starému systému a budeš cvakať výdy nový lístok. To by bolo lepšie riešenie?