Reakcia na: Sarko #29406:
Zaujimave, mna nikdy nenapadlo povazovat potrubnu postu za nieco extra, pretoze sa s nou stretavam kazdy den v skole, vo Fakultnej nemocnici v Motole, kde sa skutocne masivne vyuziva
ale vlastne i o tom pisali v tom clanku
Z
Vo všetkým mojich vlastných študijných materiáloch či príručkách som nenašla zmienku o údajnom "vyváraní rámu po 500 km" (presnú formuláciu si nepamätám-prosím o zhovievavosť). Napríklad čo sa týka kĺbových B741 - pri údržbe podvozok-rám je to kontrola neporušenosti zvarov profilov a priečok nosného roštu, mostu prednej nápravy a držiakov servoriadenia - prvá po 30 000 kilometroch a potom po 60 000 kilometroch.
?