Reakcia na: J #28143:
poprosil by som ta o adresu kam to poslat, kedze si tu na stranke mail nenechal

? ☺ ?

Oni to vôbec nevyrábajú
Tým by mohla naša Ryba preraziť ? ?
? Ešte teraz mi jej je ľúto.
J
Inak ešte sa vrátim k FD. Keby mesto Bratislava bola samostatný región, tak ako to je bežné v iných vyspelých krajinách a tak ako to navrhoval Cicík (Fico) tak vtedy by si Bratislava výrazne finančne pomohla. On navrhoval VÚC systém 3+1 čiže Východ + Stred + Západ + Bratislava.
To by sa však dalo aj 7+1 a Senec, Pezinok a Malacky by sa pripojili k Trnave.