Reakcia na: d3k0 #28019:
No neviem. Ta prevodovka bola dost debilna. Radila s inteligenciou ZF, akurat to s nami netrhalo. VOITH je 100krat lepsia prevodovka.Ale ako som uz raz povedal - do Kachnavozovne by som to uvital.

ale ta tvoja pripomienka je dost k veci, dik za nu. a aj vsetkym, co do tejto diskusie k veci prispeli a este prispeju
Spectre
http://www.sor.cz/html/cze/Autobus_BN12.htm
Pokial vychytaju konstrukcne nedostatky, tak by to bol celkom dobry bus do BA. Predpokladam, ze cena bude dost nizka. Vzdy by bolo mensie zlo novy SOR (s ktorym uz maju v kacerove ake-take skusenosti), ako kupovat nieco uplne ine. Osobne by som zobral do Krasnan aspon 20ks (samozrejme by museli byt s normalnou prevodovkou atp.)