Vladimír:
Ja som si predstavoval odchody:
6:00, 30, 45
7:00, 15, 30, 45
8:00, 15 a potom 45
Veľké medzizástavkové vzdialenosti nepredražujú stavbu, len to, že ti na 5km nemá kto do eliny nastúpiť či vystúpiť a tak nemá kto platiť. Prečo L21 je stratová a pritom taká natrieskaná?
Ja som si predstavoval odchody:
6:00, 30, 45
7:00, 15, 30, 45
8:00, 15 a potom 45
Veľké medzizástavkové vzdialenosti nepredražujú stavbu, len to, že ti na 5km nemá kto do eliny nastúpiť či vystúpiť a tak nemá kto platiť. Prečo L21 je stratová a pritom taká natrieskaná?
alebo to nema nic spolocne a je to len nahoda? neviem, pytam sa
S499.1023
A ešte by som Ťa opatovne poprosil - kde že som to napísal, Rže reklamné tabule v 21Tr sú blbosť, ako si ma bol osočil ? ?
Re #27273 Sarko: Aby som bol presný, žiadna T3M série 76xx nemala zadný panel. Či ho majú TSM zo série 77xx, ulepené z T3SU, neviem. Ale silne pochybujem.
Re #27280 Papyr: Ty si tiež zástancom teórie ČD, že chaotickým presúvaním vozidiel medzi depami rastie ich počet ?? Pre SM488.0 by som vedel stovky vhodnejších výkonov, lenžeč kde ich vziať? Nehovoriac o tom, že moderné a lákavé vozidlo predsa len vyzerá inak ako priekopník tyristoroej regulácie v ČSSR. Inak pokiaľ nebude v DNV zastávka minimálne na viadukte nad benz. pumpou, tak náhrada MHD vlakmi by viedla jedine k zvýšeniu odporu ľudí k MHD a nárastu počtu vlkov, sediacich v plesnivých Š12O ako komfortnej a ekologickej alternatíve k MHD