Tak v okolí Banskej Štiavnice tak označená križovatka už nie je. Už tam dali značky upravujúce prednosť.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???" - na neoznačenej križovatke značkami a bez určenia predností platí prednosť zprava. Evidentne s tým máš problem. Ak bez značky nevieš vyhodnotiť že si v križovatke, je na čase vrátiť vodičák.
Rich55