Jozo Raz mladsi nech ostane ministrom. Je to super chlap, jeho tatko je legenda, ale neviem co ho to napadlo kandidovat za primatora Bratislavy.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???" - na neoznačenej križovatke značkami a bez určenia predností platí prednosť zprava. Evidentne s tým máš problem. Ak bez značky nevieš vyhodnotiť že si v križovatke, je na čase vrátiť vodičák.
.
Rich55