Reply on: Rich55 #257919:
Už keď sa to rieši týmto spôsobom, vzduch ktorý daný cestujúci "nahradí" je nahradený hmotným telesom, ktoré sa váhou podieľa (áno, minimálne, ale cestujúci nie je vzduch) na zvýšení spotreby vozidla pri rozjazde. Teda áno, čierny pasažier v podstate kradne elektriku alebo naftu.
bobitwo
Pokiaľ ti robí problém vnímať okolie, keď s niekým kecáš, tak nemáš čo kecať.