Reply on: MatejBA #257887:
A bude aj lístok na 3 minúty, 26 minút a (ako práve ja potrebujem) 48 minút? A teraz tá hlavná otázka: Ak človeku čo cestuje do 15 minút dá mesto zľavu oproti dnešnej cene, kde tie peniaze vyberie namiesto toho? Lebo náklady na MHD nezmiznú, čiže fér je povedať že zavedenie 15 minútového lístka zníži cenu mizerným 5% cestujúcich, ale všetkým ostatným ju zvýši, lebo výpadok bude treba nejak kompenzovať.
danlo