Reply on: danlo #257906:
Ak sa vrátime do 10 metrov dozadu pred prechod pre chodcov z miesta, ktoré si dával (ako šofér musíš skontrolovať, či ti tam nejaký chodec nebeží pod kolesá), tak si všimneš aj zvislé, aj vodorovné značky a máš tento pohľad https://maps.app.goo.gl/1dftTUgmnLKwhNw28 Pokiaľ za ten čas zabudneš, aké tam boli značky, je na čase navštíviť doktora, či máš v poriadku pamäť. A pokiaľ si si tam nevšimol ani len ten prechod, niečo je zlé.Pokiaľ ti robí problém vnímať okolie, keď s niekým kecáš, tak nemáš čo kecať.
Mhr1
1. Ponechať tvar križovatky tak ako je, len zmeniť značku "hlavná" za značku "križovatka".
2. Zmeniť prednosti tak, aby bola hlavná Romanova a Osuského vedľajšia. Neviem, či ešte dnes je vyššia záťaž v relácii Osuského doľava Romanova, či priamo po Romanovej. Z hľadiska MHD je to už t.č. jedno - naopak, v najhoršej relácii, teda od Kauflandu doľava do Osuského sú linky dve (68,96), v ostatných dvoch po jednej (tých pár spojov a-92 nepočítam).
3. Postaviť kruháč, čo mi v porovnaní s riešením ad 2) pripadá zbytočné.