Reply on: danlo #257906:
Ak sa vrátime do 10 metrov dozadu pred prechod pre chodcov z miesta, ktoré si dával (ako šofér musíš skontrolovať, či ti tam nejaký chodec nebeží pod kolesá), tak si všimneš aj zvislé, aj vodorovné značky a máš tento pohľad https://maps.app.goo.gl/1dftTUgmnLKwhNw28 Pokiaľ za ten čas zabudneš, aké tam boli značky, je na čase navštíviť doktora, či máš v poriadku pamäť. A pokiaľ si si tam nevšimol ani len ten prechod, niečo je zlé.Pokiaľ ti robí problém vnímať okolie, keď s niekým kecáš, tak nemáš čo kecať.
bobitwo
Kruháč tam je zbytočnosť. Jasne to vidno napríklad na kruháči, kde sa stretáva Panónska a Dolnozeská a ide sa smer Rusovce, ktorý je permamentne zasekaný v čase dopravnej špičky pomaly od Žehrianskej na Dolnozemskej, alebo na Panónskej od semaforov, ako je zastávka Jasovská a to sú tí šťastnejší, tí ešte majú ako takú šancu sa dostať do kruháča, lebo dostať sa do kruháča z Dolnozemskej je ešte väčší problém. Od Zuzany Chalupkovej je to prakticky nemožné, pokiaľ človek nedostane prednosť od auta na kruháči.