Reply on: Rich55 #257919:
Už keď sa to rieši týmto spôsobom, vzduch ktorý daný cestujúci "nahradí" je nahradený hmotným telesom, ktoré sa váhou podieľa (áno, minimálne, ale cestujúci nie je vzduch) na zvýšení spotreby vozidla pri rozjazde. Teda áno, čierny pasažier v podstate kradne elektriku alebo naftu.
Rich55