Reply on: bobitwo #257878:
Vcelku neintuitivne je uz len to, ze na druhej fotke pruh, ktory je pokracovanim cesty je na vedlajsej, zatial co novovzniknuty odbocovaci je hlavny. Ak by jazdny pruh ustil do praveho odbocovacieho a lavy by sa z neho odpajal tak by to bolo intuitivnejsie.
bobitwo
Dole schémy predností podľa teba a ako to je teraz. Z ľahkej križovatky, ktorá mala dobrú priepustnosť si spravil komplikovanú križovatku, ktorú je veľmi ľahké upchať a je oveľa zložitejšia na prejdenie. Všetko len pre trápny argument, že šofér nie je schopný si pozrieť či je na hlavnej, alebo vedľajšej ceste v dodatkovej tabule si pozrieť tvar križovatky.
Ak chceš potom riešiť tento kruháč, keď obyčajné T je neriešiteľný problém, lebo nestíhajú čítať tabule? atď.
Ako to je teraz
tvoj návrh
Chudáci, ako len stihnú prečítať potom tento kruháč
alebo čo tento kruháč?
A na tejto križovatke to už musia šoféri vzdať... Neexistuje, aby sa v nej vyznali...