Reply on: shaggy #257892:
Stále sa to dá pomerne ľahko riešiť, pravé odbočenie z Osuského na Romanovu (smer Kaufland) môže mať samostatný pruh, na konci keď sa to spája, tak tam môže byť max značka daj prednosť v jazde, tak isto na Romanovej v smere od Kauflandu k Technopolu môže byť priebežný pruh až po prechod s tým, že by tam bola plná čiara až po prechoch aj z ľavého odbočenia Osuského smer Technopol. Samozrejme je tu aj otázka toho, že autá by tam nesmeli parovať a mali by byť odťahované. keďže bežne parkujú tak, že šofér, čo chce ísť od Kauflandu k Technopolu musí porušiť predpisy, alebo nemá ako prejsť okolo zaparkovaných áut a musí prejsť cez ten vyšrafovaný priestor a cez plnú čiaru. Na tom mieste na skúškach na vodičák veľmi radi vyhadzovali policajti na adeptov, na vodičák, keď ich poslali od Kauflandu k Technopolu. Ak adept zastavil a oznámil, že nemôže prejsť, lebo parkujúce autá mu blokujú pruh, tak ho tam policajt poslal, že môže porušiť predpisy, ale musí dať prednosť. Ak adept nezastal a rovno tade tak prešiel, tak letel.Kruháč tam je zbytočnosť. Jasne to vidno napríklad na kruháči, kde sa stretáva Panónska a Dolnozeská a ide sa smer Rusovce, ktorý je permamentne zasekaný v čase dopravnej špičky pomaly od Žehrianskej na Dolnozemskej, alebo na Panónskej od semaforov, ako je zastávka Jasovská a to sú tí šťastnejší, tí ešte majú ako takú šancu sa dostať do kruháča, lebo dostať sa do kruháča z Dolnozemskej je ešte väčší problém. Od Zuzany Chalupkovej je to prakticky nemožné, pokiaľ človek nedostane prednosť od auta na kruháči.
Ike