Reply on: 810zssk #257886:
Ja zase nechapem tu averziu voci 15 minutovemu listku. Hlavne v dnesnej dobe digitalnych systemov ked to problem nemoze byt, ak by bol napriklad len cisto digitalny listok v IDS BK aplikacii.Za 15 minut si napriklad:
- z Patronky na Stefana Kralika
- z Hlavnej Stanice na Riviere
- z Racianskeho Myta na Heckovej
- z Trnavskeho Myta pri Avione (Ikea)
- z ASMN na Priekopnickej
- z Noveho Mosta na Pridankach
- z Trnavskeho Myta na Zlatych Pieskoch
A tak dalej... Tiez nie som nadseny, ked si musim kupovat 30 minutovy listok ak idem 2 zastavky raz za uhorsky rok. Kedze skoro nikdy nie su na tej trase revizori, tak si mozes domysliet, co casto robim...
bobitwo
Nezrušíme radšej rovno prednosť zprava? Že prednosť má ten na rovnej ceste? Len čo potom, keď bude takáto križovatka? Kto bude mať prednosť?
značka
križovatka