Reply on: bobitwo #257875:
Ty stále nechápeš, že nejde o poznanie/nepoznanie predpisov, ale že hlavná + dodatková ceduľa je veľa informácií naraz a to si, bohužiaľ, občas niekto nevšimne. PREVENCIA! Nie poukazovanie na chybujúcich vodičov.
bobitwo
Plus, ak sa pozrieš, čo som ti dal z Google Maps, čo si evidetne nespravil, tak každý vstup do križovatky je osadený tabuľou s prednosťou, tvarom križovatky, ako ide hlavná a vedľajšie cesty a dokonca ešte tam, kde je Daj prednosť v jazde, je aj vodorovné značenie Daj prednosť v jazde. Tak nehľadaj výhovorky