Reply on: 810zssk #257841:
Z pohľadu nás, čo sme pochopili autoškolu, je úplne ok.Ale mal som možnosť premávku na nej zblízka pozorovať 20 rokov a naozaj na dennom poriadku tam sú kolízie s polovodičmi, čo je podľa mňa dôvodný predpoklad na znižovanie rizika redizajnom križovatky samotnej.

kecho
Staci poznat znacky a nemat kupeny vodicak a ta krizovatka nie je ziadna galakticka problematika.