Reply on: Ike #257837:
Je to klasická T-križovatka akých sú všade desiatky, nič zložité. Kruháč tam nič nevyrieši, len zhorší situáciu. Jediné blbuvzdorné riešenie je mimoúrovňové križovanie. Ale čo čakať od človeka, ktorý sa nevie sám o seba postarať a tvrdí, že všetci okolo sa majú starať o to, aby sa mu nič nestalo, aj keď porušuje predpisy.
shaggy