Reply on: kecho #257846:
"Na bezrukych vodicov mame pomahacov a chranicov - kolko sa ich tam vyskytlo za poslednych 20 rokov?"S tými moc magistrát spoločné nič nemá a navyše úplne rezignovali na akúkoľvek činnosť. Nájdeš ich v krikľavom oblečení, to asi aby boli vidieť až z Jupitera, "schovaných" na mieste, kde vyberajú pokuty 40 rokov metódou z roku 1950. Ideálne zjazd z diaľnice, kde máš spomaliť zo 130 na 50. Verím tomu, že zachránili minimálne stotisíce životov.

Mhr1