Reply on: tom_sk #257840:
Kruhac tam naozaj netreba, staci tam poriadne namalovat ciary. A kruhac NIE JE funkcne riesenie pre kazdu krizovatku - ci ty si OK s tym, aby sa spomalili autobusy? Do kruhacu predsa musia ist vyrazne pomalsie ako ked len idu doprava/dolava.A ako tu pisal Kecho, kusok mas krizovatku, kde auta stoja na cervenu, a ti isti pologramotni vodici, co nevedeli kto ma prednost, budu teraz blokovat kruhovy objazd. To je riesenie?
kecho
Ze je teraz prejazdna aj ked su kolony kvoli semaforom pri eline, pretoze soferi zo strany od Technopolu pokojne slusne (na hlavnej) stoja pred krizovatkou, ked vidia, ze neprejdu a pustaju auta/busy v trase 68/96 na Romanovu, magoriatni experti nevidia.
A este aj pri teste im tam vraj bus odpalil kuzele na testovanie kruhacu.