Reply on: Mhr1 #257883:
Takže človek na hlavnej bude brzdiť, aby dával prednosť tomu z vedľajšej, keby si ten na vedľajšej náhodou nevšimol, že ide do križovatky a je na vedľajšej. To je logika jak sviňa. Dole schémy predností podľa teba a ako to je teraz. Z ľahkej križovatky, ktorá mala dobrú priepustnosť si spravil komplikovanú križovatku, ktorú je veľmi ľahké upchať a je oveľa zložitejšia na prejdenie. Všetko len pre trápny argument, že šofér nie je schopný si pozrieť či je na hlavnej, alebo vedľajšej ceste v dodatkovej tabule si pozrieť tvar križovatky.
Ak chceš potom riešiť tento kruháč, keď obyčajné T je neriešiteľný problém, lebo nestíhajú čítať tabule? atď.
S499.1023