Reply on: Viko #257852:
Ja som tam zatiaľ problém nemal, aj keď teda denne tade rozhodne nejazdím. Každopádne sú aj mäkšie opatrenia, napr. spomaľovacie prahy v smeroch z ktorých treba dávať prednosť a podobne. Ale celkovo nie som fanúšikom idiotizácie dopravného značenia, lebo skôr či neskôr to niekde proste nepôjde a čím menej sa takéto situácie v premávke vyskytujú, tým viac robia problémy tak kde byť naozaj musia.

danlo