Reply on: kecho #257845:
Toto konkrétne práveže nie je PR, návrh vzišiel od odborných oddelení, nerozumiem síce celkom prečo sa toho tak strašne chytilo komunikačné oddelenie... Ale teda nie celkom rozumiem prečo si myslíš, že to je nejaká kampaň, keď to produkuje hlavne negatívne reakcie....

810zssk