Reakcia na: danlo #257855:
Je to klasická T-križovatka. Nič komplikované. Nie je tam nič nelogické, ani nie je obrovská.Hlavná cesta nemusí ísť rovno. Je definovaná buď značkami, alebo pravidlom prednosť zprava.
Ak s ňou máš problém, asi nastal čas vrátiť vodičák.

810zssk